Ponad 31 Lat Doświadczenia w Branży

TECHMES - Tworzymy Przyszłość Automatyzacji

Jesteśmy zespołem specjalistów – z pasją do tworzenia efektywnych i zaawansowanych systemów automatyzacji. Nasze doświadczenie to gwarancja sukcesu Twojego przedsiębiorstwa.

rzetelna firma

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu

TECHMES Kobyłeccy i Wiater Spółka jawna

Innowacyjne Rozwiązania Automatyki

W TECHMES łączymy innowacje z efektywnością w naszych rozwiązaniach z zakresu automatyki HVAC i systemów BMS. Nasze systemy inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS) to nie tylko zaawansowana kontrola nad klimatyzacją, ogrzewaniem i wentylacją, ale również możliwość optymalizacji zużycia energii i zwiększenia komfortu użytkowników.

Efektywne Sterowanie Budynkiem

Wykorzystując najnowsze technologie, dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając wydajność, niezawodność i łatwość obsługi. Nasze inteligentne systemy HVAC i BMS to gwarancja wyższego poziomu bezpieczeństwa, oszczędności oraz zrównoważonego rozwoju dla nowoczesnych budynków komercyjnych.

Zaufali nam

Nasza Misja

Naszą misją jest ciągły rozwój w obszarach wykonywanych usług, dający pełną satysfakcję klientom. Chcemy zapewnić pracownikom stałe doskonalenie i wykorzystywać w pełni potencjał firmy.

Nasza Strategia

Nasza strategia skutkuje wzrostem zadowolonych klientów i zainteresowania naszymi usługami. TECHMES to doświadczony i zaufany partner z mocną, budowaną przez lata pozycją na rynku. Z nami masz pewność osiągnięcia zamierzonych wyników.

Nasz Cel

Naszym celem równie ważnym jak wyniki finansowe są niematerialne aspekty prowadzonej działalności, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku i renomy naszej marki.

dane
kontrolki
serwis central wentylacyjnych

Współpracujemy z

Realizacje

Odkryj Nasze Prace

projekt technuczny 2

Projekty budowlane i techniczne

Projekt Instalacji Systemu Sygnalizacji Włamania i Nadzoru ...
Celem projektu było zaplanowanie kompleksowej instalacji nowoczesnych systemów bezpieczeństwa - SSWiN oraz SSP - dla...
serwis central wentylacyjnych

Serwis central wentylacyjnych

Przeprowadzenie kompleksowego serwisu centali VTS
Zapewniamy kompleksowy serwis central wentylacyjnych VTS, obejmujący wszechstronną diagnostykę, staranną konserwację oraz profesjonalną naprawę wszelkich...
szafa sterownicza

Prefabrykacja szafy sterowniczych

Wykonanie szafy sterującej do wentylacji i klimatyzacji
Szafa sterująca została zaprojektowana z myślą o optymalnym funkcjonowaniu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zapewniając pełną...
serwis vts

Serwis VTS

Usługa Serwisowa VTS
Przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki zamontowanego urządzenia na obiekcie, demontaż i montaż. Przeprowadzenie testów po montażu. Wykonano...
hvac

Automatyka HVAC i BMS

Wykonanie robót termomodernizacyjnych budynków Szpitala
Wykonanie instalacji automatyki dla dostarczanych zespołów wentylacyjno - klimatyzacyjnych (około 50 szt.), modyfikacja (wymiana układów...

Formularz Kontaktowy

Masz pytania?
Chętnie pomożemy