AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
Ul. Boya Żeleńskiego 4
33-100 Tarnów
TEL. +48 14 626 44 75

BMS - System Zarządzania Budynkiem (ang. Building Management System)

BMS jest zaawansowanym rozwiązaniem technicznym umożliwiającym zarządzanie wieloma niezależnymi systemami znajdującymi się w budynku przy wykorzystaniu jednej platformy programowej. Dzięki zastosowaniu systemu BMS możliwe jest efektywne sterowanie wszelkimi instalacjami obecnymi na obiekcie, do których zalicza się między innymi instalacja elektryczna, wentylacyjna, klimatyzacyjna, grzewcza, chłodnicza, oświetleniowa oraz monitorowania zużycia mediów. Nadrzędnym celem systemu jest optymalizacja kosztów eksploatacji budynku przy jednoczesnym zwiększeniu jego funkcjonalności i zapewnieniu komfortu użytkownikom. System BMS jest „mózgiem” wszystkich działających w obiekcie systemów, umożliwiającym monitorowanie ich działania, wykrywanie i usuwanie ewentualnych awarii oraz nadzór i modyfikacje instalacji.

System BMS ze względu na bycie gwarantem wysokiego poziomu bezpieczeństwa znajduje coraz szersze zastosowanie w nowoczesnym budownictwie, ułatwiając pracę osobom odpowiedzialnym za zarządzanie budynkami takimi jak biurowce, szpitale, hotele, muzea, centra handlowe, lotniska, fabryki i wiele innych.

Firma TECHMES oferuje rozwiązania umożliwiające efektywne zarządzanie systemami technicznymi obecnymi w nowoczesnych budynkach. Bazując na urządzeniach dostarczanych przez firmy specjalizujące się w automatyce budynkowej

TECHMES KOBYŁECCY I WIATER SPÓŁKA JAWNA
UL. BOYA ŻELEŃSKIEGO 4
33-100 TARNÓW
TEL. +48 14 626 44 75
TEL. *48 14 620 13 43
TEL/FAX: +48 14 626 0701